Endüstriyel Temizlik Makineleri

Satılık Sıfır

Hav Alma Ve Paketleme Makinası, Halı Hav Alma

Hav Alma Ve Paketleme Makinası Halı Kuruttuktan Sonra Müşteriye Sevk Etmeden önce Yapılan Son Leke Kontrolü,halı Tüylerini tarayarak Kabartmak ,parfümlenip üzerindeki Hav ,kıl,tüy Gibi Cisimlerin Vakumla Temizlenmesi Ve Paketleme İçin  Hazır Hale Getirecek Şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik Tasarımı Sayesinde Dükkan İçerisinde Yer Kaplamaz Halı üzerindeki İstenmeyen Tüy,kıl,y&uu

Detaylı bilgi
Satılık Sıfır

Halı Çırpma Toz Alma Makinası Fırçalı 3 Motorlu

Yıkama öncesi çırpma Makinasından Geçirilen Bir Halı %20-50 Oranında Pislikten Ve Tozdan Arındırılmış Olur. Halıyı çırpma    Makinasından Geçirmediğinizde Bir Halıyı Ne Kadar Yıkarsanız Yıkayın Tabana çökmüş Olan Pisliği Arındıramazsınız.  Biz Bir İmalatçı Olarak Bir Yıkamacının Atölyesine Otomatik Yıkama Almadan önce çırpma Makinası Almasını önermekteyiz. 

Detaylı bilgi
Satılık Sıfır

Yorgan Yıkama Makinası 60Kg

Yorgan Yıkama Makinası Genel Bilgileri: Yorgan Yıkama Makinesi  battaniye  Yıkama Makinasının İç Tamburu Ve Dış Tamburu 304 Kalite Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Otomatik Ve Manuel Kontrol Paneli Sistemi Sayesinde Yorgan Ve Battaniyelerin Uygun Yıkama, Durulama Ve Sıkma İşlemlerini Profesyonel Olarak Yapar. İsteğe Göre Programlama Menüsü Sayesinde Mükemmel Yıkama Yaparak, Kullanıcılarına Büyük Avantajlar Sağlar.

Detaylı bilgi